What to Pack For Your Holıday Suıtcase Wıth Qımu// Qımu Ile Tatil Bavulunuza Ne Almalı 14 Temmuz 2019 – Konu: Design, Genel, General, inspiration, Lifestyle – Etiketler: , , , , , , ,

It’s almost the middle of July but as Qimu we have no intention to stop the summer holiday spirit. When packing for a beach holiday what to bring with you might be tricky especially when you have limited space. So here are Qimu’s must have top 8 items you can use day and night on a summer holiday.

Temmuz ortasında olmamıza rağmen Qimu olarak yaz ruhuna tam motivasyon devam ediyoruz. Söz konusu yaz tatili oldu mu tatil bavulumuza ne koyacağımıza karar vermek zorlayıcı olabilir, özellikle de kısıtlı yeriniz varsa. O zaman Qimu olarak, bu yaz tatilinizde mutlaka bavulunuza atmanız gereken hem gündüz hem akşam kullanabileceğiniz 8 parçayı sıraladık.

 

 

Multifunctional Slides // Çok Amaçlı Terlikler

This season slide shoes are everywhere. They are chic, practical, comfortable and they go well with every occasion. So when you have limited space in your suitcase, try to pick a pair of slide which will both serve you at the beach and in the evening as well.

Bu sezon terlik sandaletler her yerde. Pratik, şık, rahat ve en önemlisi de her ortama uyum sağlayan deri sandaletlerle bavulunuzda kısıtlı yer olduğunda adeta kurtarıcı bir çözüm olacak. Ister plajda, isterseniz de akşamları giyebileceğiniz deri sandaletler Qimu’nun tatil bavulunda olmazsa olmazlar arasında.

 

Colourful Kaftans // Renkli Kaftan Elbiseler

The Kaftan dresses come to your help call when you can’t decide whether to wear a pareo or a dress. Providing comfort and elegance at once; don’t forget to style them with your favourite Qimu Bag.

Pareo mu giysem yoksa elbise mi derdinde kaftanlar imdadınıza yetişiyor. Tek adımda pratik ve şıklık sağlayan kaftan elbiselerinizi renkli Qimu çantanızla kombinlemeyi unutmayın.

Bıkını’s Best Frıend- Pareo // Bikini’nin En İyi Arkadaşı Pareo

 

Gingham prints, or African vibes. No matter which sarong you choose, it will be your lifesaver in the beach.

Pötikare deseni veya Afrika desenleri. Pareonuzda hagi deseni seçerseniz seçin, plajda hayat kurtarıcı görevi görecektir.

Your Favourıte Qımu Bag // Favori Qimu Çantanız

Hemithea, Qaila or Micro Qaila… Doesn’t matter which Qimu Bag you choose. The colourful and vibrant Qimu Bags will accompany you in the city as well as the beach.

Hemithea, Qaila veya Micro Qaila… Hangi Qimu modelini seçtiğiniz hiç farketmiyor. Qimu’nun rengarenk ve dinamik çantaları size şehir hayatında olduğu gibi plajda da eşlik etmeye hazır.

 

Keep It Basıc // Sade Tutun

No holiday suitcase is complete without a basic t-shirt/ shirt. When in doubt, wear them with your favourite denim short.

Qimu’ya göre hiçbir tatil bavulu basic tişortunuz/ gömleğiniz olmadan hazır değildir. Ne giyeceğinize karar veremediğiniz durumlarda en sevdiğiniz kot şortunuz ile kombinleyin.

For the Love of Seashells / Deniz Kabukları Aşkına

 

When can be a better time to channel the seashell vibes than the beach?

Deniz kabuklu aksesuarlarınızı kullanmak için plajdan daha iyi bir yer olabilir mi?

Summery Dresses // Yazlık Elbiseler

You’ve waited all winter to wear them! Now it’s the time to bring your summer dresses back in the action.

Bütün kış bu zamanı beklediniz! O zaman şimdi yazlık elbiselerinizi tekrardan oyuna dahil etmenin vakti geldi.

 

No Summer Holiday Is Complete Wıthout Shorts  // Yaz Tatili Şortsuz Olmaz

 

Time to show your summer tan. Whether you go for an edgier short or an elegant one, make sure you take your favourite with you.

Bronz teninizi göstermenin vakti geldi. İster rock’n roll, ister zarif şortlar hiç farketmez. Qimu olarak en sevdiğiniz şortunuzun tatil bavulunuzda yeri olduğuna inanıyoruz.

Editor: Eda Binark