Vıctorıa & Davıd Beckham Couple Style // Victoria & David Beckham İle Çift Tarzı 22 Haziran 2019 – Konu: Genel, General, inspiration, Lifestyle – Etiketler: , , , , , , , , , ,

Qimu loves stylish couples – especially when the couple is Victoria & David Beckham. Over their 20 years of marriage, the Beckhams have always been on the fashion spotlight.  Throughout the years their positions in the fashion industry have evolved as well as their style. The Beckhams are also on the ‘Qimu’s Top 20 Best Dressed Celebrity List’. So ready to find out the key points about Beckham’s style?

Qimu stil sahibi çiftleri çok seviyor! Özellikle de bu çift Victoria & David Beckham olunca daha da keyifli oluyor. 20 yıllık evlilikleri boyunca Beckham’lar her zaman moda dünyasının ilgi odağında oldu. Zaman içinde moda dünyasındaki konumlarıyla birlikte stilleri de gelişen Beckham’lar ‘Qimu’nun En İyi Giyinen 20 Ünlü’ listesi arasındalar. O zaman bazı temel maddeler ile Beckham çiftinin stilini öğrenmeye hazır mısın?

The Power of Jeans // Kotun Gücü

No matter their image of style- which consists quite a lot of blouses, suits, and jackets; Beckhams love jeans. Victoria prefers to style them with basic t-shirts, colourfull stilettos, and shoulder-padded jackets; whereas for David, they are often styled in a casual but cool style.

Beckham’ların tarzı denilince akla ilk gelen ceket, bluz, takımlar gibi parçaların aksine, ikili kot giymeyi çok seviyor. Victoria için kot pantolon basic tshirtlertle, renkli stilettolarla ve vatkalı ceketlerle tamamlanırken; David ise, kot pantolonu rahat ama cool bir tarz sergiliyor.

Red Carpet Events // Kırmızı Halı

Unlike many other celebrities where street style is considered as the ultimate inspiration, Beckhams are famous with their red carpet outfits. For Victoria, a red carpet gown has to be sophisticated yet shouldn’t be too risky. She likes feminine and classy pieces and avoids bright colours. For David, a black tuxedo will always do the work.

Birçok ünlünün aksine, Beckhamlar sokak stilleriyle değil, daha çok kırmızı halı görüntüleriyle tanınıyorlar. Victoria için kırmızı halıda öncelikli kural sofistike ama fazla riskli olmayan parçalar seçmek. Victoria feminen, kaliteli parçalara yönelip, canlı renklerden bu tür etkinliklerden kaçıyor. David için ise siyah bir smokin takım her zaman anı kurtaracaktır.

 Same Colour Dressıng // Aynı Renk Uyumu

When examining the Beckham’s style, one can easily spot that the duo often dress in the same colour. Whether it is a red carpet event or a daily walk around the town, the duo manages to catch the attention. When the couple is dressed in the same colour, they often prefer black and white.

Beckham’ların tarzını incelerken, rahatlıkla farkedebileceğimiz bir nokta ise ikilinin aynı renk giyinmeyi çok sevmesi. İster bir kırmızı halı eventinde, isterse de şehirde rahat bir yürüyüş olsun, Beckham’lar bu özellikleri ile dikkatleri üzerilerine çekmeyi biliyorlar. Aynı renk giyiminde çiftin favorileri ise siyah ve beyaz.

Sartorıal Pıeces  //  Terzilik Gerektiren Detaylar

The gender doesn’t matter.  Nothing beats the charm of a pair of well-tailored trousers, a well- suited suit, and a clean-cut coat.  Beckhams love tailored clothing which requires artistic sartorial details.

Kadın yada erkek farketmez. İyi dikim bir pantolon, vücuda jilet gibi oturan bir ceket, temiz kesim bir kaban; tüm bu parçaların cazibesine karşı koymak neredeyse imkansız.  Beckham’lar için iyi bir işçilik içeren parçalar olmazsa olmazlar arasında.

Invest In Basıcs // Basic Parçalara Yatırım Yap

No matter what they wear, you can never see Beckhams in ephemeral trends. They are not the kind of family who follows fashion trends rigorously; instead, they like to invest in basic luxury pieces. For Victoria, the investment pieces are a pair of leather stilettos, blouses, bodycon dresses, and clean-cut jackets. Whereas for David,  these pieces include basic t-shirts, jeans, and good quality suits.

Beckham’lar ne giyerlerse giysinler onları hiçbir zaman moda dünyasındaki gelip geçici trendler içinde göremezsiniz. Trendleri son detayına kadar giyen bir aile olmak yerine; Beckhamlar basic ve lüks parçalara yatırım yapmayı tercih ediyorlar. Victoria için bu klasik yatırım parçalar deri stillettolar, bluzlar, bodycon elbiseler ve düz kesim kabanlardan oluşurken David için ise basic tshirtler, kot pantolonlar ve iyi kalite takım elbiselerden oluşmakta.

Sunglasses Are The Best Accessory // Güneş Gözlüğü En İyi Aksesuardır

Whether it’s winter or summer, for Beckham’s sunglasses are the ultimate accessory. Instead of overwhelming your style with too many jewelry, try to use the charm of the sunglasses only.

Ister yaz, ister kış olsun, Beckham’lar için aksesuar güneş gözlüğü demektir. Aksesuar alanında kendinizi  birçok farklı parçayla boğmaktansa, Beckham’lar gibi güneş gözlüklerinin cazibesini kullanabilirsiniz.

Editor: Eda Binark