Top 50 Coachella Looks / En İyi 50 Coachella Stili 3 Nisan 2019 – Konu: Genel, General, inspiration, Lifestyle, Photography – Etiketler: , , , , ,

 

It’s that time of the year again! Once again all the eyes are on the Coachella in California where music meets fashion. As we all know Coachella is not only a music festival anymore but also a fashion field where you can experiment with your style. Since festival spirit is one of the key inspirations of Qimu, we picked our top 50 Coachella celebrity looks of all times. To read the description of each look, click on the picture.

Yılın beklenen zamanı geldi! Gözler bir kere daha müzik ve modanın buluşacağı her sene California’da düzenlenen Coachella’ya çevrildi. Coachella artık sadece bir müzik festivali değil; aynı zamanda da farklı tarzların sergilenebileceği ve tarzınızla denemeler yapabileceğiniz bir moda platformu. Qimu olarak yeni sezonda festival ruhu ana ilham kaynaklarımızdan oldu, öyleyse Coachella’da favori 50 ünlü stilimizi aşağıda sıraladık. Her görselin açıklamasını okumak için üzerine tıklayabilirsiniz.