Qımu’s Top 7 Stylısh Sıblıngs // Qimu İle Tarz Sahibi 7 Kardeş 13 Haziran 2019 – Konu: Genel, inspiration, Lifestyle – Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

 

If there is anything better than a stylish person is of course a stylish sibling. Many of the nowadays icons are actually known for their sibling styles. So here are Qimu’s top 7 stylish siblings.

Stil sahibi bir insandan daha hoşa giden bir görüntü varsa o da stil sahibi kardeşlerdir kuşkusuz. Günümüzün moda anlamındaki pek çok önemli ismi aslında bir noktada da kardeş stilleriyle biliyor. Öyleyse Qimu’nun en sevdiği 7 stil sahibi kardeşi şöyle özetleyebiliriz.

Simi & Haze

The identical twin Dj sisters Simi Khadra and Haze Khadra- known as Simi & Haze are the new it-girls of Instagram. We love their eclectic style. They how to mix & match old graphic t-shirts with minimalist pieces, chunky boots and one- of – kind accessories.

Dj ikiz kardeşler Simi Khadra ve Haze Khadra( Simi & Haze) Instagram’ın yeni itgirlleri. Onların eklektik tarzını çok seviyoruz. Simi & Haze’in tarzı tam olarak cool parçaları güzel karıştırabilmek üzerine. Onları en çok vintage tişörtler, minimalist parçalar, botlar ve sıradışı aksesuarlarla görüyoruz.

Bella & Gigi Hadid

The Hadid sisters are without doubt nowadays’ style icons. The best way to describe their style is ‘where high-end fashion meets street style’.  We hardly see Bella and Gigi in coordinated outfits. Bella is the one who prefers edgier, darker and sexier clothes whereas Gigi prefers to wear lighter colours and rather on-the-go pieces.

Hadid kardeşler kuşkusuz son zamanların en büyük stil ikonlarından. İkilinin tarzını tanımlamanın en iyi ve en basit yolu ise ‘ lüks moda ile sokak stilinin birleşmesi’ şeklinde olur. Bella ve Gigi’yi birçok kardeş stilinde olduğu gibi kordine parçalarla görmüyoruz. Bella genelde daha koyu renkler, seksi parçalar ve iddialı parçalar seçerken Gigi’yi ise çoğunlukla açık renkler ve sezon modası parçalarla görüyoruz.

Suki & Imogen Waterhouse

 

Another favourite of Qimu is the Waterhouse sisters. Their approach to fashion is all about having fun with your outfits. They love to mix& match unconventional pieces together. They simply know how to have fun with clothes.

Qimu’nun bir başka favorisi ise Waterhouse kardeşler. İkilinin modaya bakış açısı tamamen eğlenmek üzerine. Alışılagelmişin dışında, sıradışı parçaları birbiriyle kombinlemek Waterhouse kardeşlerin uzmanlık alanı. Tam anlamıyla kıyafetlerle nasıl eğlenilmesi gerektiğini biliyorlar.

Cara & Poppy Delevingne

Model & style icon Cara Delevingne’s style is one of a kind. She likes to mix tomboy pieces together with elegant pieces. On the red carpet, she is often seen in edgy yet sexy outfits. Meanwhile, her sister Poppy’s style- who is also a model- resembles Cara’s style but also has a unique touch. Poppy is a perfect example of a Londoner style, by day she makes edgier decisions; by the night she picks the latest items from the catwalk.

Model ve stil ikonu Cara Delevingne’in tarzı gerçekten kendine özgü ve sıradışı. Tomboy ilhamlı parçaları zarif parçalarla birleştirmekten hoşlanan Cara, kırmızı halıda ise sert and seksi parçalar tercih ediyor. Cara gibi model olan kızkardeşi Poppy’nin tarzı ise Cara’ya birçok yönden benzese de yine de kendine has dokunuşlara sahip. Poppy Londra sokak modasının gerçek bir örneği. Onu gündüz sokak modasından parçalarla görürken akşamları ise zarif ve lüks tercihler yapıyor.

Dakota & Elle Fanning

The famous actress sisters Dakota & Elle Fanning are best known for their sophisticated red carpet looks.  Their red carpet style is fresh and sophisticated whereas their streetstyle is all about the casual yet trendy look.

Ünlü oyuncu kardeşler Dakota ve Elle Fanning en çok kırmızı halı stilleriyle tanınıyor. İkilinin kırmızı halıdaki tercihleri sofistike ve yer yer de sıradışı. Günlük hayatlarında ise sezonun hit parçalarını konforlu bir görüntüyle kullanmayı tercih ediyorlar

Mary-Kate & Ashley Olsen

Qimu loves Olsen twins! Eversince they were childs the twins are famous with their bold fashion choices. We can easily say these identical twins have  built a fashion empire; they are also the creator of the brand -The Row. Their style is partly eclectic, boho and contains androgyny. When interpreting the twins style, use a lot of black!

Qimu, Olsen ikizlerini çok seviyor. Çocukluklarından beri medyanın gözü önünde olan ikizler sıradışı tarzlarıyla oldum olası dikkat çekiyordu. Olsen ikizleri için rahatlıkla bir moda imparatorluğuna sahipler diyebiliriz; ikili aynı zamanda da The Row markasının kurucuları. Stilleri yer yer eklektik, boho ve maskülen. İkilinin stilinde  en dikkat çeken noktada bol miktarda siyah kullanmaları.

Pippa & Kate Middleton

Ever since her engagement announcement to Prince William, Kate Middleton is always on the fashion spotlight. Due to royal protocol and her personal style, the Duchess’s outfits are elegant and sophisticated. Duchess’s younger sister Pippa Middleton is also as stylish as her sister. They are often photographed in lady-like outfits mainly from British brands.

Prince William ile nişanlandıklarını duyurdukları günden beri, Kate Middleton tüm moda dünyasının odak noktasında. Kraliyet ailesi kuralları gereği ve aynı zamanda kişisel zevki doğrultusunda Middleton’ın kombinleri her zaman zarif ve sofistike. Düşes’in kızkardeşi Pippa ise en az ablası kadar stil sahibi ve tarzı ablasıyla aynı doğrultuda. İkiliyi her daim zarif parçalar ve İngiliz markalar eşliğinde görebilirsiniz.

Editor: Eda Binark