Cannes Film Festivalinde Geçmişten Günümüze En İyi Giyinenler // Best Dressed of All Tımes at Cannes Fılm Festıval 20 Mayıs 2019 – Konu: Genel – Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mayıs ayının son zamanları moda ve film dünyası için her zaman tek bir şeyi ifade eder- Cannes Film Festivali.  Bu sene 74. sü organize edilen Cannes Film Festivali her zaman en az Oscar’lar kadar ilgi çekici olmuştur. Tüm dünyadan sinema, televizyon, müzik ve moda dünyasının bu güzel Fransız Riviera’sına akın ettiği 1 hafta süren bu organizasyonda, kırmızı halı görüntüleri her zaman ilham veriyor. Bu sebeple, Qimu olarak Cannes Film Festivali’nde geçmişten günümüze en iyi giyinen ve en ikonik görüntüleri sizler için listeledik.

For the cinema & fashion industry,  the last weeks of May only mean one thing- the Cannes Film Festival. This year is the 74th annual year of Cannes which has always been considered as interesting as the Oscar’s. Once again all the celebrities of the cinema, Tv, music and fashion world has swept into the beautiful French Riviera where inspiring red carpet looks occur. Therefore, as Qimu, we gathered our favourite and most iconic looks.

 

Writer: Eda Binark