12 Trends You Have to Invest Thıs Summer // Bu Yaz Yatırım Yapmanız Gereken 12 Trend 14 Mayıs 2019 – Konu: inspiration, Lifestyle – Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Have you started making your summer wishlist yet? If yes, do you know which summery fashion pieces you’re going to invest in this summer? As Qimu, we believe some quality pieces last a lifetime.  So here are Qimu’s top 12 summery pieces/ trends to invest for 2019.

Yaz için istek listenizi oluşturmaya başladınız mı? Eğer cevabı evet ise bu yaz dolabınızda nelere yatırım yapacağınızı biliyor musunuz? Qimu olarak kaliteli parçaların yıllar boyu kullanım sağladığına inanıyoruz. O zaman Qimu ile bu yaz yatırım yapmanız gereken favori 12 parça/trendini sıralayabiliriz.

 Fruıty Pıeces // Meyveli Parçalar

Nothing describes summer better than fresh fruits & vibrant colours.  The fruity pieces trend started nearly a decade ago and probably won’t be leaving the fashion scene quickly. So as Qimu, we recommend you to invest in a fruity piece this summer.

Yaz mevsimini taze meyveler ve canlı renklerden iyi tanımlayan yoktur. Moda dünyasında meyve baskılı parçalar trendi neredeyse 10 yıl önce başlamasına rağmen bitecek gibi durmuyor. Bu sebeple artık yaz için olmazsa olmaza dönüşen bu trendden Qimu olarak bu yaz dolabınıza yatırım yapmanızı öneriyoruz.

 

Nude Hemıthea Bag

Nude Hemithea Bag

The new member of the Qimu family, Nude Hemithea is the updated version of the Hemithea Bag. A larger & bigger version of the Hemithea Bag; the nude colour will be your new ready-to-go summer bag. Whether you’re spending your day in the city or traveling, the Nude Hemithea will be your new partner.

Qimu ailesinin yeni üyesi Nude Hemithea modeli, Hemithea’nın bir üst modeli. Daha büyük ve geniş olan bu model şimdiden yaz için en pratik çantalarınız arasında olucak. İster gününüzü şehirde geçirin, isterseniz de seyahat halinde olun, Nude Hemithea yeni yol arkadaşınız olacak.

Maxı Dresses // Maksi Elbiseler

This summer maxi dresses are everywhere, we can say they are the new mini’s. A good quality maxi dress will be a life long piece in your wardrobe.

Bu yaz maksi elbiseler her yerde, onlar için rahatlıkla yeni miniler diyebiliriz. İyi kalite bir maksi elbise dolabınızda ömür boyu kullanılacak bir klasiğe dönecektir.

White Linen Shirt // Beyaz Keten Gömlek

Definitely a lifesaver item in the summer. A classic white linen shirt will help you to erase the question ‘what to wear’? Suitable for daytime and nighttime as well, Qimu recommends you to invest in a classic white one this summer. For a less classic look, try the cropped ones.

Gerçek anlamda bir kurtarıcı parça olan beyaz keten gömlekler kafanızdaki ne giysem sorusunu ortadan kaldıracak. Hem gündüz hem de gece kombinlerine uyan sağlayan bu parçalarda Qimu klasik kesim ve beyaz bir keten gömleğe yatırım yapmanızı öneriyor. Klasik gömleğin havasını kırmak istiyorsanız crop modelleri deneyebilirsiniz.

 Sage Green

One of the most appealing colours of summer 2019 is Sage Green. Similar to mint, sage green has a refreshing effect on the hot summer days. We think the best way to apply this trend is Qimu’s Mint Micro Qaila Bag. 

Bu yazın en albenisi olan renkleri arasında adaçayı yeşili var. Nane rengine yakın olan bu renk, önümüzdeki sıcak yaz günleri için adeta ferahlatıcı bir hava getiriyor. Bizce bu trendi uygulamanın en güzel yolu Mint rengi Micro Qaila modelinden geçiyor.

 

Neon Sunglasses // Neon Güneş Gözlükleri

The neon trend is not ready to stop yet! Neon pinks, yellows, and oranges are the colour of the season. Speaking of neon, the easiest way to participate in this trend is via neon sunglasses.

Bu kıştan aşina olduğumuz neon trendinin durmaya niyeti yok! Neon pembeler, sarılar ve turuncular bu sezonun renkleri arasında. Neon demişsek bu trendi uygulamanın en rahat yolları arasında neon güneş gözlükleri kullanmak geliyor.

Leather Sandals // Deri Sandaletler

A maxi dress, a Qimu bag and a pair of leather sandals -you’re ready to go!

Bir maksi elbise, Qimu çantası ve bir çift deri sandalet ile yaza hazırsınız!

 

 Yellow Mıcro Qaıla Bag // Sarı Micro Qaila

Yellow Micro Qaila Bag

The colour of sun and summer fever- a Qimu favourite Yellow Micro Qaila Bag is the ultimate summer bag. Made from the highest quality materials, the yellow Micro Qaila is already a hit summer item.

Güneşin ve yazın rengi sarı. Qimu favorilerinden olan Sarı Micro Qaila modeli tam anlamıyla bir yaz çantası. En yüksek kalite materyallerle üretilen sarı Micro Qaila şimdiden yaz kombinlerinin vazgeçilmezleri arasında.

Praırıe Tops // Prairie Modeli Bluzlar

Feminine & romantic, the prairie tops are everywhere this summer. Often associated with country life, the prairie tops offer comfort& chic look at the same time.

Romantik ve feminen prairie modeli bluzlar bu yaz her yerde. Bize kırsal kesime ait referanslar sunan bu parçalar rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor.

 

Whıte Jeans // Beyaz Kot Pantolon

Just because the summer has arrived doesn’t mean that we have to say goodbye to our beloved jeans. In 2019 summer, make sure you invest in a pair of white jeans. It will be complimenting your bronze look this summer.

Yazın gelmiş olması kot pantolonlarımızdan vazgeçmeye hazır olduğumuz anlamına gelmiyor. Qimu olarak bu yaz kendinize bir çift beyaz kot pantolona yatırım yapmanızı öneriyoruz. Farklı kesimlerdeki beyaz kotlarınız yazın bronz teninize en çok yakışacak parçalardan olacak.

Coral Qaila Bag

According to Pantone, 2019 is the colour of the coral. A hot & vibrant colour, coral signifies positive meanings and cheers our mood up instantly. Slightly larger than a Micro, our beloved Coral Qaila Bag is specially designed for the happy summer memories.

Pantone Renk Enstitüsüne göre, 2019 mercan rengi. Bu sıcak ve canlı renk pozitif anlamlar taşımanın yanı sıra anında enerjimizi yükseltme becerisine sahip. Micro modelinden biraz daha büyük olan Mercan Qaila modeli özellikle mutlu yaz anılar için tasarlanmıştır.

Prınted Sılk Shorts // Baskılı İpek Şortlar

There is no better way to spend your summer in a pair of silky printed shorts. A good pair will last for years and you will make a lot of wear out of it. Wear it with sandals for the daytime & style it with slingback mules for summer evenings.

Yaz aylarını baskılı ipek şortlar içinde geçirmekten rahatı olabilir mi? İyi bir ipek şort size yıllarca eşlik edecek ve pek çok kere yıpranmadan kullanmanızı sağlayacaktır. Gündüzleri daha rahat bir görüntü için sandaletlerle, geceleri ise topuklu platformlarla kombinleyebilirsiniz.

Writer: Eda Binark

Yazar: Eda Binark